emka meble

PROJEKTANT MEBLI KUCHENNYCH I SZAF WNĘKOWYCH

Miejsce pracy: sieć Emka Meble

Opis stanowiska :

Zapewnienie funkcjonowania studia mebli kuchennych zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi , kompleksowa obsługa klientów w zakresie projektowania i sprzedaży mebli kuchennych i szaf wnękowych.

Wymagania :

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość specyfiki handlu detalicznego

- Doświadczenie w zakresie projketowania mebli kuchennych

- Znajomość programu do projektowania (CAD Kuchnie lub Planit Fusion)

- Wykształcenie minimum średnie . Mile widziane wykształcenie w kierunku projektowania wnętrz.

- Znajomość obsługi komputera

- Motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów

- Umiejętność skutecznej komunikacji

- Rzetelność i uczciwość

- Prawo jazdy ( konieczność dojazdu do kienta w celu wykonania pomiaru pomieszczenia )

Oferujemy:

- Stabilność zatrudnienia

- Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

- Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych

- Pracę w przyjaznym zespole

- Umowę o pracę  lub dla osób posiadających własną działalność gospodarczą możliwość współpracy na   podstawie umowy o współpracy .

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres asia@emkameble.pl

Prosimy o dopisanie następującej klazuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy , dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 , poz.926, ze zm. )"